Krtkovanie - čistenie odpadov

Keď sa odpad upchá a voda neodteká.

Upchatý odpadKontkat - 0948 671 140

Aj Vás postretla táto nepríjená situácia. Voda neodteká a neodteká. Už ste prečistili výpust, povyberali zamotané vlasy, rozobrali ste odpadovú guličku a stále nič. Voda stojí a nechce sa jej preč. Problém je niekde hlbšie - v odpadovom potrubí - tam však vaše možnosti nedosiahnu.

Aké sú teda vaše možnosti?

Krtkovanie - efektívne čistenie

Krtkovanie - čistenie odpadov

Krtkovanie je vysokoúčinné mechanické prečistenie a prepchávanie odpadových potrubí rotujúcou oceľovou strunou s rôznymi nástavcami profesionálnou technikou rothenberger R600.
Je to mechanické čistenie potrubia oceľovou strunou, ktorá sa točí a pritom vibruje. Pritom dokonale uvolní všetky usadeniny a nánosy na odpadovom alebo kanalizčnom potrubí.
Vaše umývadlá, sifóny, odtoky, zvody, odpadové potrubia v kuchyni, kupeľni, WC búdú zase odtekať ako nové

Chemické čistenie

Chemické cistenie

Niekdy postačí naliať do kanalizačného potrubia vane, umývadla či WC chemický prípravok na rozpustenie mastnoty vodného kamena a nečistót. Toto riešenie je dočasné a prietok sa obnoví len čiastočne.

Gumovým zvonom

Mechanické čistenie

Použitie mechanického gumového zvona. Mechanicky uvoľní povrchové nečistoty v potrubí, avšak zvon musí byť neustále poruke a jeho použitie nie je pre každého veľmi príjemné. Váš problém upchtécho potrubia sa aj tak nerieši dohodobo.

Kamerovanie potrubia - videomonitoring

Kamerovanie potrubie - videomonitoring

REMS CamSys - vídíme aj tam, kam vaše oko nevidí

V prípade hávarie kanalizačného potrubia Vám lokalizujeme presné miesto poruchy.
Monitorovacie kamerové zariadenie REMS CamSys - super ľahký, praktický kamerový inšpekčný systém pre nákladovo výhodnú inšpekciu a analýzu poškodenia trubiek, kanálov, komínov a iných dutých priestorov. S elektronickým počítaním metrov. Dokumentácia snímok a videozáznamov sa zaznamenáva na SD-karte.

Využite naše služby:

Krtkovanie - prečistenie a prepchávanie odpadových potrubí, čistenie kanalizácie, sifónov, odtokov, odpadov a kanalizačných rozvodov.

Prečistený odpad a kanalizácia

Nemecká technológia Rothenberger.

Krtkovanie - čistenie odpadov

Kľúčové vlastnosti zariadenia

  • Spoľahlivé predlžovanie a skracovanie špirál
  • Stabilné, pružné a ľahké
  • Ľahký transport, čo je ideálne pre mobilné použitie
  • Bezpečné a hladké vedenie špirály počas čistenia
  • Robustné a ľahké
  • kolienka a zakrivenia potrubia nie sú prekážkou

Kontakt - 0948 671 140

Oblasť pôsobenia:

Svoje služby poskytujeme predovšetkým v okresoch Ružomberok, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Martinská časť - Sučany a Turany.